+48 42 632 40 42 handlowy@szafy-pancerne.pl

Szafy i sejfy ognioodporne

Jesteśmy największym w województwie łódzkim i jednym z największych w kraju dystrybutorów sejfów, szaf pancernych wzmocnionych i obniotrwałych szafek do przechowywania dokumentów, szaf pancernych na laptopy, sejfów na broń, szaf na broń myśliwską. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości szafy i sejfy z atestem klasy A, jak również sejfy do wmurowania w ścianę, zarówno małe sejfy na kosztowności jak i duże szafy pancerne na laptopy, dokumenty i inne wartościowe przedmioty o większych gabarytach.

Duże stany magazynowe pozwalają nam zapewnić Wam wybrane modele z naszej oferty już w 48 godzin! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej siedziby. Posiadamy stałą ekspozycję, na której możecie Państwo zobaczyć oferowane przez nas sejfy, szafy pancerne, szafki ogniotrwałe, szafy na broń, szafy atestowane i inne meble służące ochronie mienia i ważnych dokumentów.

Szafy ognioodporne, na dokumenty z klauzulą tajności i poufności

Oferowane przez nasz szafy ognioodporne na dokumenty posiadają różne atesty, w tym atesty klasy A. Oferowane przez nas wzmocnione meble skutecznie ochronią Twoje dane zarówno przed niepowołanym dostępem, jak również  przed zniszczeniem w pożarze. Oferujemy sejfy, szafy pancerne, szafy na broń, kasy pancerne i szafki wzmocnione, wszystkie produkty są wykonane w najnowszych technologiach i posiadają sprawdzone i skuteczne zabezpieczenia.

Sejfy na kosztowności

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie – dopasowane do Twoich potrzeb, w konkurencyjnej cenie i z szybkim terminem realizacji. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie pomoże w wybraniu odpowiedniej klasy ognioodporności i stosownych zabezpieczeń przed kradzieżą. Jesteśmy dystrybutorem szafy ognioodporne, sejfów, szaf i kas pancernych, sejfów na broń, wolno stojących i do wmurowania. Posiadamy duże stany magazynowe i szeroka gama oferowanych przez nas produktów jest dostępna „od ręki”.

Broń zabezpieczona przed dziećmi

Bezpieczne przechowywanie broni, zarówno tej do obrony osobistej, sportowej jak i myśliwskiej do podstawa. Broń palna w niepowołanych rękach, zwłaszcza w rękach dziecka, to niemal gwarantowana tragedia! W naszej ofercie znadziecie Państwo solidne i bezpieczne szafy na broń, niemalże nie do sforsowania, pancerne sejfy i kasy, ognioodporne i atestowane. Klasy A, B, C, S1, S2 i 0, a także wzmocnione meble bezklasowe. Oferujemy wyroby firm Konsmetal i Malow, w tym szafy ognioodporne. Wybrane modele montujemy w 48h!

Bezpieczna biżuteria i inne cenne przedmioty

Klejnoty rodowe, znaczki i monety, zegarki oraz złoto, gotówka czy ważne dokumenty. Te i wiele innych, cennych przedmiotów z pewnością chciał byś zabezpieczyć na wypadek włamania. Oferowane przez nas sejfy, kasy pancerne, wzmocnione szafy, szafki ogniotrwałe, sejfy do wmurowania i szafy pancerne skutecznie zabezpieczą Wasze mienie. Nasi doradcy chętnie pomogą Wam wybrać odpowiedni model, a duże stany magazynowe pozwolą nam niezwłocznie zrealizować Państwa zamówienie.